۱۴:۴۳:۳۳ - جمعه ۱۵ خرد ۱۳۹۴
امام جمعه فهرج
امام جمعه فهرج گفت: ایده و اندیشه امام خمینی(ره) دائمی است.
امام جمعه فهرج گفت: ایده و اندیشه امام خمینی(ره) دائمی است.

خیرالله ابراهیمی حجت‌الاسلام خیرالله ابراهیمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه فهرج با گرامیداشت ۱۵ خرداد به سخنان مهم و تاریخی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: امام خمینی (ره) منحصر به یک زمان و به یک تاریخ خاص‌ نبود.

وی بیان داشت: ایده امام راحل و راه ایشان دائمی است، یکی از اصول اساسی حضرت امام ‌اثبات و معرفی اسلام ناب محمدی (ص) و نفی اسلام آمریکایی بود.

ابراهیمی افزود: اسلام آمریکایی دو شاخصه اسلام سکولار و اسلام متحجر است که حاصل کج فهمی نسبت به اسلام ‌و عدم درک لازم از آن است.

امام جمعه فهرج گفت: یکی دیگر از اصول امام راحل اعتماد به وعده الهی و بی‌اعتمادی به قدرت مستکبران بود، اگر سوابق گذشته آمریکا را ورق بزنیم تاکنون آمریکا به هیچ یک وعده‌های خود عمل نکرده است.

وی در ادامه توجه به مردم را یکی دیگر از اصول اساسی امام خمینی (ره) بیان کرد و اظهار داشت: یکی از اصول اساسی امام توجه به مردم و مردم محوری بود.

ابراهیمی در ادامه به موضوع تحریم‌های دشمن علیه ملت ایران اشاره و عنوان کرد: تحریم در مقابل مردم و در مقابل اراده مردم مثل کف روی آب می‌ماند، دشمن به دنبال این است احزاب و گروها را مقابل یکدیگر قرار بدهد، عده‌ای را موافق مذاکرات و عده‌ای را مخالف مذاکرات جلوه دهد.

وی ادامه داد: دشمن همواره با راه‌اندازی شبکه های تفرقه‌انداز به دنبال ایجاد اختلاف است، در سال دولت و ملت ‌همدلی و همزبانی دقت کرده و مسئولان را کمک کنیم.

ابراهیمی افزود: یکی دیگر از اهداف دشمن بازگشت به دوران سلطه است و می‌خواهد به ذخائر ما تسلط پیدا کند، بنا به رهنمودها‌ی حضرت امام تحریم‌ها برای ما نعمت است.

امام جمعه فهرج‌ در پایان خواستار اجرای طرح ازدواج آسان در این شهرستان شد و اظهار داشت: به دنبال برگزاری طرح ازدواج آسان در این شهرستان هستیم و همکاری مسئولان ادارات و مشارکت مردم و کمیته امداد را در این زمینه نیاز داریم.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب