۹:۳۳:۲۱ - سه شنبه ۲۹ آبا ۱۳۹۷
دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبرداد:
انهدام سه باند کلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باندکلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر و دستگیری سرکرده آن ها در شرق کشور خبر داد.

 

به گزارش نسیم شرق به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ،دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: سربازان گمنام امام زمان “عج” در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف ۲۴ ساعته گذشته سه باندکلان و بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله‌ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودرو‌های تیزرو از مرز‌های شرقی کشور به استان‌های عمقی قاچاق می‌نمودند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور مورد ضربه قرار دادند.

این مقام قضائی افزود: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان، در سه عملیات جداگانه در شهرکرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباند‌های کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان کرمان گفت:در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل: اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و سیصد کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

سید علی متولیی رئیس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب