۹:۵۲:۱۸ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
طی 2 عملیات جداگانه صورت گرفت
کشف ۳۵۴ کیلوگرم مواد مخدر در کرمان
مأموران انتظامی استان کرمان طی دو عملیات موفق به کشف و توقیف ۳۵۴ کیلوگرم مواد مخدر شدند.

به گزارش  نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس ؛ بنابر اعلام  پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی رودبار جنوب از دستگیری یک قاچاقچی و کشف ۲۴۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

رضا فیروزبخت گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله مواد مخدر از محور رودبار جنوب به کهنوج مطلع شدند.

وی بیان داشت: بلافاصله اکیپ‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پاسگاه انتظامی زهکلوت و نهضت‌آباد با تحت کنترل قرار دادن محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان در نهایت محل حضور قاچاقچیان را در منزلی مسکونی شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب افزود: در بازرسی از منزل مذکور یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و مقدار۲۴۴ کیلو و۵۰۰ گرم  تریاک نیز کشف شد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۱۰۹کیلوگرم تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد

حمید آبادیان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله موادمخدر به یکی از استان‌های همجوار باخبر شدند.
وی افزود: در این رابطه ماموران به محل مورد نظر اعزام و دو دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان راشناسایی و توقیف و در بازرسی از خودروها  ۱۰۹ کیلو و۵۰۰ گرم تریاک را کشف کردند.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب