۱۰:۰۳:۲۳ - دوشنبه ۲۰ فرو ۱۳۹۷
با کسب 6 مدال رنگارنگ
تیم کاراته کرمان نائب قهرمان مسابقات مالزی شد
تيم وادوريو كاراته كرمان، با کسب ۶ مدال رنگارنگ عنوان نايب قهرمانى رقابت‌هاى بين‌المللى جام افسانه مالزى را به خود اختصاص داد.

به گزارش نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس ، بنابر اعلام  روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان، هادى نخعى اظهار داشت: ششمین دوره رقابت‌هاى بین‌المللى جام افسانه مالزى، ١٨ و ١٩ فروردین با حضور کشورهایى از سراسر جهان به میزبانى شهر کوالالامپور در مالزى برگزار شد.

سرمربی تیم وادوریو کاراته کرمان با اشاره به اینکه این مسابقات در همه رده‌هاى سنى برگزار شد، گفت: ٢٧ نفر از کشورمان در این مسابقات حضور داشتند.

نخعی از تیم کرمان گفت و تصریح کرد: تیم وادوریو کاراته کرمان متشکل از محمدطاها سلطانى، پرهام زینلى، حسین علیزاده، شایان جمهرى و صالح صنعتگر، در این رقابت‌ها شرکت کردند.

وی بیان داشت: در پایان، پرهام زینلى مقام اول و طلاى کومیته انفرادى، شایان جمهرى مقام اول و طلاى کومیته انفرادى، حسین علیزاده مقام دوم و نقره کومیته انفرادى، محمدطاها سلطانى دو مقام سوم و مدال برنز کومیته و کاتاى انفرادى و صالح صنعتگر مقام سوم و مدال برنز کومیته انفرادى را از آن خود کردند.

به گزارش فارس، سرمربیگرى تیم کرمان را هادى نخعى و مربیگری آن را امیرحسین طالبى‌زاده بر عهده داشتند، این تیم متشکل از ٥ شرکت‌کننده، در معیت تیم منتخب سبک با کسب ٦ مدال رنگارنگ، عنوان نایب قهرمانى رقابت‌هاى بین‌المللى جام افسانه مالزى را به خود اختصاص داد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب