۱۰:۳۱:۵۵ - چهارشنبه ۱۵ فرو ۱۳۹۷
آتش سوزی ساختمان در شیروان با ۱۱ مصدوم
رییس سازمان آتش نشانی شیروان گفت: در آتش سوزی ساختمان در شیروان ۱۱ نفر دچار حریق شدند.

آتش سوزی ساختمان در شیروان با ۱۱ مصدومبه گزارش نسیم شرق  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛جعفر حیدری رییس سازمان آتش نشانی شیروان گفت: ساعت دو و چهل دقیقه صبح یک مورد آتش سوزی در خیابان کاشانی شیروان به این اداره اعلام شد که مامورین بلافاصله در محل حاضر و نسبت به اطفای حریق که در پیلوت یک ساختمان و از دو خودروی ۲۰۶ و ۴۰۵ آعاز شده بود اقدام کردند.

وی با اشاره به اینکه وجود بالابر نجات در شیروان یک نیاز اساسی است عنوان کرد: متاسفانه به علت شدت آتش سوزی، دود تمام ساختمان را فرا گرفته بود و علاوه بر نجات ۳۰نفر از ساکنین و اعزام ۱۰نفر به بیمارستان ، یک خانم از ساکنان که از شدت ترس خود را از طبقه ۳ به پایین انداخته بود نیز سریعا به بیمارستان اعزام شد.

رییس بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان نیز با بیان اینکه صبح امروز ۱۱مصدوم آتش سوزی در اورژانس شیروان پذیرش شدند گفت : از این تعداد مصدوم ۱۰ نفر که دچار مشکلات تنفسی ناشی از دود آتش شده بودند بصورت سرپایی درمان و مرخص شده اند و یک خانم ۲۳ ساله که خود را از طبقه سوم به پایین انداخته بود دچار ضربه مغزی شدید شده و در حال حاضر در کما است.

سید رضا سیدحسینی افزود: تمام امکانات پزشکی و درمانی برای نجات این خانم که در کما است بکار گرفته شده اما متاسفانه فعلا بدلیل ضریب هوشی پایین بیمار ، امکان هیچگونه عمل جراحی وجود ندارد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب