۱۶:۲۹:۲۸ - جمعه ۲۵ ارد ۱۳۹۴
امام جمعه فهرج
هدف عربستان از حمله به یمن مقابله با گفتمان اسلامی است
امام جمعه فهرج گفت: یکی از اهداف عربستان در حمله به یمن مقابله با گفتمان اسلامی است.

خیرالله ابراهیمی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم شرق از فهرج حجت‌الاسلام خیرالله ابراهیمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه فهرج با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ۱+۵ اظهار داشت: خبر‌ها حاکی است که مذاکرات را به موضوعات نظامی کشانده‌اند و طرف‌های ایرانی هم در مذاکرات قول‌های داده‌اند، اما ملت ایران چنین حرفی را نه قبول دارد و نه موافق چنین مذاکراتی است.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری فرمودند مذاکرات فقط در مسائل هسته‌ای است و تیم مذاکره‌کننده در زمینه مسائل نظامی کشور هیچ حقی ندارند.

ابراهیمی خطاب به تیم مذاکره‌کننده افزود: با این همه حمایت‌هایی که از جانب رهبری و ملت در زمینه مذاکرات صورت گرفته است، باید قدر این حمایت‌ها را دانست.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد اختلاف در داخل کشور است و قصد دارد عده‌ای را موافق مذاکرات و ارتباط با آمریکا و عده‌ای را مخالف مذاکرات و ارتباط با آمریکا راه بیندازد.

ابراهیمی با بیان اینکه بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه همه ما است که از دولت حمایت کنیم، اظهار داشت: دولت‌مردان تا زمانی که در مسیر انقلاب و اسلام گام بر می‌دارند وظیفه ما است که از آنها حمایت کنیم.

امام جمعه فهرج با اشاره به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی گفت: همدلی و همزبانی بسته به این است که مدیریت کشور را درست کنیم و در زمینه اقتصادی دولت و ملت در کنار هم مدیریت کنند.

وی با تاکید بر اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: به اذعان کارشناسان داخلی و خارجی، تنها راه پیشرفت اقتصاد مقاومتی است.

ابراهیمی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمینه هسته‌ای گفت: مقام معظم رهبری فرمودند در زمینه هسته‌ای توافق نکردن بهتر از توافق بد است.

وی با اشاره به حمله عربستان به کشور مظلوم و بی‌دفاع یمن عنوان کرد: با حمله عربستان به یمن بدترین جنایات انسانی اتفاق افتاد، یکی از اهداف عربستان در حمله به یمن مقابله با گفتمان اسلامی و مقابله با ایستادگی‌ در مقابل استکبار در منطقه بود.

امام جمعه فهرج گفت: زمانی که بحث هسته‌ای مطرح بود با حمله به یمن که از لحاظ دریایی به کشورمان متصل است از این طریق بتواند تهدیدی برای کشور و ملت باشد.

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: نیروی انتظامی شهرستان فهرج در زمینه امنیت مقام دوم استان کرمان را کسب کرده است.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب