۸:۳۳:۰۴ - سه شنبه ۱۵ آبا ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی کرمان خبر داد
کشف ۲۷۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان طی ۲۰ روز گذشته
فرمانده انتظامي استان کرمان از کشف ۲۷۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و برخورد با بيش از ۲۷۰ فرد متخلف در اين زمينه خبر داد.

به گزارش نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس، بنابر اعلام  پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: طی سال جاری در راستای تحقق شعار سال و در جهت مبارزه با کالای قاچاق به‌ویژه جلوگیری از خروج فرآورده‌های نفتی از کشور، برخورد با تخلفات و جرائم اقتصادی به طور ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در همین راستا ماموران پلیس سراسر استان در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از خروج فرآورده‌های نفتی ضمن کنترل محورهای ورودی و خروجی و محورهای صعب‌العبور حوزه خود طی ۲۰ روز گذشته ۲۷۰ هزار لیتر سوخت قاچاق  کشف کردند.

بنی‌اسدی‌فر تصریح کرد: در این مدت با تلاش بی‌وقفه پلیس به ویژه دوایر مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی از تعداد ۱۴۷ دستگاه خودروی سواری بیش از۷۱ هزار لیتر بنزین و از۴۰ دستگاه وانت بیش از۳۹ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق کشف شد که البته صرف‌نظر از این دستاورد خوب این عمل خطرناک رانندگان خودروهای سواری و وانت به مثابه حمل بمب متحرک است و خطرات زیادی را برای خودشان و سایرین به همراه دارد.

وی ادامه داد: در این بازه زمانی از چندین دستگاه کامیون و تریلر بیش از۸۹ هزار لیتر و از ۱۷ دستگاه اتوبوس بیش از۲۰ هزار لیتر فرآورده نفتی و همچنین از چند محل دپوی غیر مجاز هم حدود ۱۶ هزار لیتر گازوئیل کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری و تشکیل پرونده برای بیش از ۲۰۰ متهم و متخلف در زمینه قاچاق سوخت خاطرنشان کرد: سوخت و منابع زیرزمینی کشور گنج‌های کنونی و میراثی ارزشمند برای نسل‌های فردا هستند که خروج غیرمجاز آنها خسارات بی‌شمار و غیرقابل جبران زیادی بر کشور و ملت وارد می‌کند و نیاز است با دلسوزی حفظ و بصورت بهینه در عرصه رفاه عمومی، کار و اشتغال مصرف شوند.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب