۸:۳۱:۴۷ - سه شنبه ۱۵ آبا ۱۳۹۷
معاون وزیر تعاون:
چشم‌اندازها و سند توسعه پایدار فهرج بررسی می‌شود
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: روز ۱۴ آبان به‌عنوان روز فهرج و روز توسعه فهرج نامگذاری شد و هر سال سمینار بررسی چشم‌اندازها و سند توسعه پایدار فهرج برگزار می‌شود.

به گزارش نسیم شرق ، سیدحمید  کلانتری در حاشیه جلسه سمینار بررسی چشم‌اندازها و سند توسعه پایدار فهرج اظهار داشت: در سمینار بررسی چشم‌اندازها و سند توسعه پایدار فهرج روز ۱۴ آبان به‌عنوان روز فهرج و روز توسعه فهرج نامگذاری شد و هر سال سمینار بررسی چشم‌اندازها و سند توسعه پایدار فهرج برگزار می‌شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: امروز جلسه خیلی خوبی با حضور مسئولان و با حضور معاون عمرانی استاندار کرمان در شهرستان فهرج که ظرفیت‌های توسعه خوبی دارد، برگزار شد.

کلانتری اظهار کرد: در این جلسه راهکارهای تسریع در عمران و توسعه و ایجاد اشتغال و ظرفیت‌های اقتصادی مناسب که برای شهرستان فهرج با توجه به غفلت‌هایی که تاکنون شده است، بررسی شد.

وی با اشاره به همکاری دستگاه‌های اجرایی در حوزه اشتغال، مسائل بهداشتی، ظرفیت‌های اقتصادی، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و جذب مشارکت مردم افزود: امیدوارم گام‌های موثری برای توسعه فهرج برداشته شود.

کلانتری گفت: در این نشست مقرر شد همه دستگاه‌ها اقداماتی که برای فهرج انجام دادند را بیان کنند و مجموعه برنامه‌های توسعه فهرج در سه حوزه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند مدت تقسیم‌بندی شود و این کار بر عهده سازمان برنامه و بودجه  استان گذاشته شد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب