۱۰:۰۸:۰۱ - شنبه ۵ آبا ۱۳۹۷
رئیس هیات اتومبیل‌رانی بم خبر داد
افتتاح پیست موتورسواری در بم /راهیابی موتورسوار بمی به اردوی تیم‌ ملی
رئیس هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری بم از راهیابی صالح برخورداری موتورسوار بمی به اردوی تیم‌ملی موتور سواری ایران خبر داد.

به گزارش  نسیم شرق  به نقل از  خبرگزاری فارس ، طی مراسمی و با حضور جمعی از مسوولان استان و شهرستان، ورزشکاران و ورزش‌دوستان، پیست موتورسواری بم در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع افتتاح شد.

یوسف سجادی رئیس هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری بم در حاشیه آیین افتتاح پیست موتورسواری بم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بم اظهار داشت: با توجه نبود پیست موتور سواری در بم و علاقه زیاد جوانان به این رشته ورزشی این پیست را در بم احداث کردیم.

وی ضمن اشاره به نیاز شهرستان به پیست‌موتورسواری افزود: این پیست موتورسواری در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

رئیس هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری بم ادامه داد: احداث پیست موتورکراس بم با همکاری اداره ورزش و جوانان، بخشداری‌های مرکزی و بروات، شهرداری و شورای شهر بم صورت گرفته است.

سجادی ابراز داشت: این پیست جنب یهشت زهرای بم احداث شده و جوانان و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در آن به تمرین و ورزش بپردازند.

وی تصریح کرد: به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و در حاشییه مراسم افتتاح پیست، یکسری مسابقه موتورسواری با حضور ورزشکارانی از استان‌های خراسان‌‌جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و شهرستان بم برگزار شد که به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

وی همچنین از راهیابی صالح برخورداری موتورسوار بمی به اردوی تیم‌ ملی موتور سواری ایران خبر داد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب