۸:۳۷:۵۷ - چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
برپایی نمایشگاه مطبوعات و کتاب کرمان در آبان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از برپایی هفدهمین نمایشگاه کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات از ١٩ لغایت ٢٤ آبان در کرمان سخن گفت.

 

برپایی نمایشگاه مطبوعات و کتاب کرمان در آبانبه گزارش  نسیم شرق به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جلسه ستاد برنامه ریزی هفته کتاب استان کرمان که با حضور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری در استانداری کرمان برگزار شد، با بیان اینکه امسال هفته کتاب از ٢٤ آبان لغایت ١ آذر در سراسر کشور برگزار می شود، گفت: در استان کرمان برای این هفته برنامه ریزی نموده ایم و تلاش خواهیم کرد هفدهمین نمایشگاه کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات را از ١٩ لغایت ٢٤ آبان در محل نمایشگاه های دائمی شهر کرمان برگزار نمائیم.

وی با اشاره به اینکه مکاتبات و هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر نمایشگاه کتاب با دستگاه های اجرایی استان انجام شده است، افزود: در حال رایزنی هستیم تا با تخفیف ٤٠ درصدی از علاقه مندان در نمایشگاه کتاب استقبال کنیم.

زهرا موسی پور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه مسائل فرهنگی و کتاب خوانی نباید جزء مسائل دست دوم جامعه و دستگاه های اجرایی باشد، بیان داشت: با توجه به رشد آسیب های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان، باید با استفاده از ظرفیت های خیرین در حوزه های فرهنگی و اجتماعی برنامه هایی را اجرا کنیم که از رشد این آسیب ها جلوگیری کند.
وی با بیان اینکه سیاست استانداری کرمان در حوزه فرهنگی مبتنی بر هزینه کردن و در اولویت قرار دادن مسائل فرهنگی است، افزود: همه دستگاه های اجرایی استان بایستی سهم یک درصدی بودجه خود برای مسائل فرهنگی را بدون اغماض هزینه کنند.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب