۸:۱۳:۲۰ - چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
طی 2 عملیات جداگانه صورت گرفت
انهدام باند قاچاق مسلحانه مواد مخدر در بم/کشف ۶۱۲ کیلوگرم مرفین
دادستان عمومی و انقلاب بم از انهدام یکی از باندهای قاچاق مسلحانه محموله‌های کلان مواد مخدر مرفین در شرق استان خبر داد.

به گزارش نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس  ؛ بنابر اعلام  روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، محمد ضیاءالدینی اظهار داشت: شامگاه گذشته طی دو عملیات صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان بم در مجموع ۶۱۲ کیلو و ۸۰۰ گرم مرفین، ۲۱۲ کیلوگرم تریاک شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بم ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده را بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، مشخص شد اعضای باند قاچاق بین‌المللی مواد مخدر قصد انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر را از پهنای جغرافیایی استان کرمان را دارند.

وی افزود: بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان قرار گرفت و دستورات قضائی لازم برای شناسایی و انهدام باند مذکور صادر شد.

ضیاءالدینی اظهار کرد: سرانجام شامگاه گذشته افسران اطلاعاتی موفق شدند در دو نقطه مختلف باند مذکور را مورد ضربه قرار دهند و در این عملیات علاوه بر کشف مواد فوق، مقادیر لوازم و تجهیزات لجستیکی از قبیل یک دستگاه کامیونت و یک خودروی پروژه ۴۰۵ توقیف شده است.

وی عنوان کرد: در بخشی از این عملیات، سوداگران مرگ سعی داشتند در پوشش تاکسی و از مسیرهای اصلی و فرعی محموله مواد مخدر را به سایر نقاط کشور منتقل کنند که طی یک تعقیب و گریز مسلحانه و با هوشیاری ماموران امنیتی موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب