۸:۲۱:۰۷ - یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷
معاون سازمان آب و فاضلاب کشور:
باید آثار سوء زلزله بم را کاهش دهیم
معاون توسعه مهندسی و پشتیبانی سازمان آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه باید آثار سوء زلزله بم را کاهش دهیم، گفت: آب یکی از زیربناهای توسعه و عاملی برای امیدواری مردم است.

به گزارش  نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس ، شاهین پاک‌روح در آیین کلنگ‌زنی پروژه آبرسانی به شهرک ۳ هزار واحدی امام علی(ع) بروات که با حضور نماینده مردم شرق استان در مجلس، مدیران کل آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای استان و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ما باید آثار سوء زلزله بم را کاهش دهیم و آب یکی از زیربناهای توسعه و عاملی برای امیدواری مردم است.

معاون توسعه مهندسی و پشتیبانی سازمان آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه اجرای این پروژه با ۵ هزار متر خط انتقال و ۱۵ متر شبکه داخلی با اعتباری حدود ۵۶ میلیارد ریال انجام خواهد شد، یادآور شد: این پروژه به مدت ۶ ماه از محل اعتبارات استانی و منابع داخلی شرکت انجام خواهد شد.

به گزارش فارس پس از زلزله دی ماه ۸۲ در بم و بروات، اراضی شهرک امام علی(ع) توسط شهرداری به برخی مردم واگذار شد که به دلیل نبود برق و آب مردم قادر به ساخت‌وساز نبودند اما با تلاش مسوولان این امر محقق شد و طی چند ماه گذشته برق شهرک تامین و امروز هم پروژه آبرسانی کلنگ‌زنی شد.

معاون سازمان آب و فاضلاب کشور و هیات همراه از پروژه تصفیه‌خانه، ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب سد نساء به شهرهای بم و بروات بازدید کرد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب