۱۱:۰۲:۱۲ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷
نماینده مردم شهرستان های شرقی استان در مجلس:
سپاه پاسداران جواب کوبنده‌ای به عاملان حادثه تروریستی اهواز داد
نماینده مردم شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس گفت: بعد از شرارتی که انسان‌های بزدل در اهواز داشتند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جواب کوبنده‌ای داد و دستورات مقام معظم رهبری را به مرحله عمل رساند.

به گزارش نسیم شرق  به نقل از  خبرگزاری فارس ، حبیب‌الله نیکزادی‌پناه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بم اظهار داشت: در شرق استان به همت نیروهای انتظامی و سایر ادارات کارهای زیادی در حال انجام است و ما شاهد به‌وجود آمدن یک کارگاه سازندگی هستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس خاطرنشان کرد: امروز دشمنان ما به سرکردگی آمریکا و با رئیس جمهوری که هیچ‌گونه اهمیتی به سایر کشورها نمی‌دهد کشور عزیزمان را در جنگ اقتصادی قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از شرارتی که انسان‌های بزدل در اهواز داشتند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جواب کوبنده‌ای داد و دستورات مقام معظم رهبری را به مرحله عمل رساند.

نیکزادی‌پناه تصریح کرد: همه مسؤولان و مردم کشور باید تلاش کنند و فرمایشات رهبری انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی را به مرحله اجرا در آورند.

نماینده مردم شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس ابراز داشت: امروز نیروی انتظامی ما هم اقتدار دارد و هم مهربانی و تلاش می‌کند که نظم و امیت برقرار شود و قانوان به اجرا در بیاید و مردم در کنار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی با امنیت و آرامش زندگی می‌کنند.

نیکزادی‌پناه با اشاره به همجواری شهرستان بم با استان سیستان و بلوچستان افزود: اگر خدشه‌ای در امنیت منطقه ما به‌وجود اید قطعا سایر نقاط کشور با مشکل مواجه می‌شوند لذا می‌طلبد مردم و نیرهای نظامی ما تلاش خود را مضاعف کنند.

اکبر نجفی فرمانده انتظامی شهرستان بم اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی و از ارکان مهم این نظام است و از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است که این اهمیت‌ ناشی از نوع وظیفه‌ای است که بر عهده کارکنان این سازمان قرار دارد.

وی امنیت را بستر توسعه عنوان کرد و افزود: بزرگترین افتخار ما خدمتگذاری به مردم است و جمهوری اسلامی در بحث امنیت در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

نجفی بیان داشت: در سال ۹۶ در بم ۲۵۰۰ تن مواد مخدر کشف، تعدادی سلاح غیرمجاز جمع‌آوری، بیش از ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف، تعداد ۲ هزار و ۱۰۰ نفر اتباع غیرمجاز دستگیر، ۵۸۰ سارق دستگیر و بیش از یک‌هزار تصادف رسیدگی شدند.

فرمانده انتظامی بم همچنین از اجرای طرح‌های پاکسازی تفرجگاه‌ها از اراذل و اوباش و همچنین دستگیری معتادین متجاهر در سطح شهر خبر داد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب