۱۱:۰۰:۳۱ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷
نایب رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛
آمادگی ایران برای میزبانی جام جهانی فوتسال
نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: ایران آمادگی کامل برای میزبانی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ را دارد.

آمادگی ایران برای میزبانی جام جهانی فوتسالبه گزارش نسیم شرق به نقل از خبرگزاری صداوسیما ،بنابر اعلام  از فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت درخواست ایران برای میزبانی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ گفت: درخواست ایران به فیفا برای میزبانی مسابقات جام جهانی فوتسال در سال ۲۰۲۰، با پیگیری‌های متعدد و بسیار خوب فدراسیون فوتبال همراه بوده است. این پیگیری‌ها تا همین چند روز پیش هم ادامه داشته است و امیدوارم ماحصل این فرآیند در نهایت با رای فیفا به میزبانی کشورمان همراه شود.
وی افزود: نمایندگان فیفا هم از امکانات کشورمان برای میزبانی جام جهانی فوتسال بازدید داشته اند و از شرایط امکانات و تجهیزات ایران تمجید کرده اند.
نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: ریاست فدراسیون فوتبال در سفر اخیر به زوریخ برای حضور در کمیته مسابقات فیفا، نشستی با “اینفانتینو” داشتند و در این نشست مهدی تاج به صورت مفصل پیرامون موضوع میزبانی ایران در جام جهانی فوتسال با رییس فیفا صحبت کرد.
وی ادامه داد: بحث انتخاب میزبان جام جهانی فوتسال در سال ۲۰۲۰ در نشست آتی هیئت رییسه فیفا که در آبان امسال برگزار می‌شود، مورد بررسی نهایی قرار می‌گیرد و تصمیم قطعی اعلام خواهد شد.
کفاشیان گفت: ایران آمادگی کامل برای میزبانی جام جهانی فوتسال ۲۰۰۲ را دارد. ژاپن هم درخواست میزبانی این مسابقات را داده که از آنجا که در سال ۲۰۲۰ میزبان المپیک هم انتخاب شده است، به نظر می‌رسد شانسکمی برای میزبانی جام جهانی فوتسال داشته باشد.
وی افزود: نیوزلند هم یکی از دیگر تیم‌های خواهان میزبانی جام جهانی فوتسال است که در این میان بحث فاصله زیاد این کشور به عنوان یکی از نقاط ضعف میزبانی احتمالی نیوزلند مطرح شده است. البته در حال حاضر لیتوانی هم جزو کاندیدا‌های میزبانی است و طبق آخرین اعلام این سه کشور در کنار ایران کاندیدا‌های نهایی محسوب می‌شوند. امیدواریم جلسه آتی هیئت رییسه فیفا خبر‌های خوبی برای فوتسال ایران به همراه داشته باشد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب