۸:۴۲:۰۳ - شنبه ۲۴ شهر ۱۳۹۷
خدمات‌رسانی ۲۳۷ جهادگر در روستاهای محروم فهرج
۲۳۷ نفر از جهادگران بسیج سازندگی در قالب ۱۰ گروه جهادی طی سه مرحله به روستاهای محروم شهرستان فهرج برای محرومیت‌زدایی اعزام شدند.

به گزارش نسیم شرق ، ۲۳۷ نفر از جهادگران برادر و خواهر بسیج سازندگی در قالب ۱۰ گروه جهادی طی سه مرحله به روستاهای محروم این شهرستان برای محرومیت‌زدایی اعزام شدند، این گروه‌های جهادی در زمینه ساخت سرویس بهداشتی، تکمیل خانه محرومان، تکمیل خانه عالم و تکمیل مسجد و حسینیه فعالیت خواهند کرد.

ایوب سنجری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه فهرج در گفت‌و‌گو با خبرنکار فارس‌ گفت: دیگر برنامه‌های گروه‌های جهادی برنامه‌های فرهنگی و مشاوره‌ای است.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش از ۹ شهریور ماه اظهار کرد: تاکنون توسط گروه‌های جهادی سه سرویس بهداشتی، تکمیل سه واحد مسکونی برای محرومین و تکمیل دو واحد ۴۵ متری با هزینه‌ای بالغ بر ۴۸۵ میلیون ریال از محل اعتبارات بسیج سازندگی و کمک‌های خیران اتمام و تحویل شده است.

سنجری ادامه داد: در ادامه فعالیت گروه‌های جهادی تکمیل ۶ واحد مسکونی، ساخت پنج سرویس بهداشتی، تکمیل یک خانه عالم و مسجد و زیرسازی یک حسینیه و مدرسه در دستور کار این گروه‌های جهادی است که تا ۲۹ شهریور ماه تکمیل و تحویل می‌شود.

افتتاح ۲ طرح محرومیت‌زدایی در فهرج (مسکن محرومان)

یک باب منزل مسکونی به یک خانواده محروم در روستای زیدآباد از توابع بخش مرکزی فهرج تحویل داده شد.

ایوب سنجری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه فهرج در این زمینه گفت: در اجرای طرح محرومیت‌زدایی این خانه با اعتباری بالغ بر۳۱ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان با زیربنای ۶۰ متر مربع احداث شده است.

وی افزود: هزینه ساخت آن از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی و کمک‌های خیران تامین شده است.

سنجری عنوان کرد: همچنین یک خانه نیمه‌تمام با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نیز از سوی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه فهرج تکمیل شد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب