۹:۱۱:۲۶ - یکشنبه ۲۸ مرد ۱۳۹۷
در پي احتکار سودجويان؛
کشف ۹ انبار کالا‌های اساسی و لوازم یدکی
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ: محتکران در اواخر سال گذشته کالا‌های اساسی را دپو کرده بودند تا بتوانند با قیمت بیشتری در بازار به فروش برسانند.

کشف ۹ انبار کالا‌های اساسی و لوازم یدکی احتکار شدهبه گزارش نسیم شرق به نقل از خبرگزاری صداوسیما ،سردار رحیمی ، گفت: در این انبار‌ها برنج به میزان ۸ هزار و ۷۰۰ تن، عدس ۸۱۰ تن، زردچوبه ۱۰۶ تن، چای ۱۵۰ تن، ۳ هزار و ۴۶۰ پالت چوب و ام دی اف، ۶۰ هزار حلقه لاستیک و ۲۲۰ هزار رینگ از این ۹ انبار کشف و ضبط شد.
سردار رحیمی گفت: ارزش ریالی اقلام احتکار شده حدود ۳۲۰ میلیارد تومان است.
وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی درصدد هستند با تلاش بیشتری تمامی انبار‌های پایتخت و اطراف آن را رصد کنند، اما این دستگاه‌های نظارتی هستند که باید وارد میدان شوند و به درستی بر انبار‌ها نظارت کنند.
سردار رحیمی افزود: متاسفانه این اقلام اساسی و لوازم یدکی در شرایط خوبی نگهداری نمی‌شوند و با توجه به اینکه ارز از کشور خارج شده تا بتوانیم این اقلام را وارد کنیم، اما برخی از آن‌ها به دلیل آنکه تاریخشان گذشته است فاسد و خراب شده اند.
سردار رحیمی گفت: بنابراین باید سریعا ماموران سازمان تعزیرات حکومتی وارد عمل شده تا بتوانند به درستی این کالا‌های اساسی را میان مردم و در بازار توزیع کنند.
وی افزود: در این باره تعدادی از محتکران شناسایی و پس از تشکیل پرونده، پرونده آن‌ها تحویل سازمان تعزیرات حکومتی شد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب