۱۲:۰۱:۵۵ - چهارشنبه ۲۳ خرد ۱۳۹۷
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان؛
کارگاه‌های نگهداری مواد بازیافتی غیر مجاز تعطیل می شوند
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان از تعطیلی کارگاه‌ها و انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی غیر مجاز در این شهر خبر داد.

 

به گزارش  نسیم شرق به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا قربانی، سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان با تأکید بر اینکه با استناد به بند ۲۰ از ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، از تمامی صنوفی که برای شهروندان مزاحمت ایجاد می کنند، بازدید و نسبت به تکمیل پرونده آنها اقدام می‌شود، گفت: بدین ترتیب، وضعیت و میزان آلایندگی این صنوف مشخص و به مالکان تذکر داده می‌شود.

وی افزود: در صورت رعایت نکردن موارد گفته شده، با استناد به بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، نسبت به تعطیلی آنها اقدام می‌شود.

قربانی با اعلام اینکه این سازمان با همکاری معاونان خدمات شهری مناطق چهارگانه شهرداری، ۲۲ خرداد جاری اقدام به شناسایی کارگاه‌ها و انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی کرد، یادآور شد: با توجه به غیرمجاز بودن فعالیت این گونه کارگاه‌ها در محدوده‌ شهری، پس از طی مراحل قانونی، اخذ حکم قضایی و با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان، جانشین فرماندهی و معاونت اطلاعات و عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان، ۷ کارگاه که همگی اقدام به نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز کرده بودند، پلمب شد.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب