۱۱:۰۴:۳۴ - پنج شنبه ۲۷ ارد ۱۳۹۷
شنبه؛ آخرین روز ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در آزمون کاردانی به کارشناسی بیش از ۱۵ هزار داوطلب ثبت نام کرده‌اند.

 

شنبه؛ آخرین روز ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسیبه گزارش نسیم شرق به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور  اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی کشور از روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۷ آغاز  و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۹  همین ماه  ادامه دارد.

وی ادامه داد: آزمون کاردانی به کارشناسی  در تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در روز جمعه ۱۲ مرداد ماه ۹۷ در ۷۴ حوزه امتحانی و ۶۰ شهرستان به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ثبت نام بیش از ۱۵ هزار نفر درآزمون کاردانی به کارشناسی

مشاور سازمان سنجش عنوان کرد: تا ساعت ۱۰ صبح امروز تعداد ۱۵ هزار و ۷۵۰ داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۷ اقدام کرده‌اند.

وی تأکید کرد: در آزمون کاردانی به کارشناسی امسال ۶۵ کد رشته در نظر گرفته شده است که از میان آنها تعداد ۱۶ کد رشته با آزمون و ۴۵ کد رشته بر اساس سوابق تحصیلی است.

توکلی یادآور شد: ثبت نام آزمون  از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و برگه راهنما و همچنین اطلاعیه‌های مربوطه هم به طور همزمان با آغاز ثبت نام در سایت سازمان سنجش آورده شده است.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب