۹:۰۳:۴۴ - شنبه ۲۲ ارد ۱۳۹۷
رکورد بی نظیر در صنعت آی تی کشور؛
پیام رسان سروش ۱۰ میلیون نفری شد
مدیر عامل پیام رسان سروش: تعداد کاربران این پیام رسان به بیش از ۱۰ میلیون کاربر رسیده است.

پیام رسان سروش ۱۰ میلیون نفری شدبه گزارش نسیم شرق به نقل ازخبرگزاری صداوسیما؛سید میثم سیدصالحی با اشاره به ۸ رقمی شدن تعداد کاربران سروش، افزود: این اقدام ارزشمندی‌ است که زودتر از زمان تعیین شده به آن دست یافته ایم.
وی با اشاره به اینکه پیام رسان سروش اکنون بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد و حدود ۷ و نیم میلیون کاربر آن فعال هستند، ادامه داد: طی شبانه روز بیش از دو و نیم میلیون نفر از خدمات سروش استفاده می کنند.
مدیر عامل پیام رسان سروش گفت: در سروش روزانه به طور همزمان یک میلیون آپلود و دانلود صورت می گیرد که حجم دانلود روزانه در حدود ۱۰۰ ترابایت است.
وی افزود: در پیام رسان سروش روزانه به طور متوسط یک میلیون کاربر، می توانند ۱۰۰ مگابایت فیلم و عکس ویدیو را رایگان دریافت کنند.
سیدصالحی درباره قابلیت های استفاده از پیام رسان سروش، توضیح داد: در سروش یک میلیون و ۴۰۰ هزار کانال و ۷۵۰ هزار گروه ساخته شده است و بیش از ۷۵ میلیون بازدید از پست‌های کانال‌ها صورت می گیرد.
مدیر عامل پیام رسان سروش، با اشاره به اینکه تعداد کاربران این پیام رسان به بیش از ۱۰ میلیون کاربر رسیده است، گفت: تعداد کاربران پیام رسان سروش نشان دهنده رکورد بی نظیر در صنعت آی تی کشور است.
وی ادامه داد: حجم پهنای باند مصرفی در سروش به ۳۵Gbps افزایش یافته است و اکنون سروش را می توان به عنوان یکی از زیرساخت های ابری ایران نام برد.
سیدصالحی گفت: برای رسیدن به محصول ایده‌آل مسیری را در پیش داریم که تنها با صبر و همراهی کاربران امکان پذیر است.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب