۹:۵۱:۲۵ - پنج شنبه ۲۰ ارد ۱۳۹۷
معاون فرماندار بم خبر داد
کشف بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بم
معاون فرماندار بم گفت: در یک ماه اخیر پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم موفق به کشف بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شده است.

به گزارش  نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس ، عباس زورونی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: با توجه به اینکه مواد مخدر موجب از هم پاشیدن بنیان خانواده می‌شود، باید کاری کنیم که بتوانیم آن را به صورت ریشه‌ای درمان کرد.

وی افزود: باید متفاوت‌تر از سال‌های قبل عمل کرد و با کارهای کارشناسی شده برنامه‌ها را پیش برد.

معاون سیاسی فرماندار بم بیان داشت: با توجه به آیات قرآن کریم که می‌فرماید «هرکس نفسی را حیات بخشد، گویی کل جامعه را نجات داده است» باید تلاش کنیم که بیماران این بخش نجات یابند.

زورونی افزود: دشمن با ایجاد ناخالصی در مواد مخدر سنتی و افزایش قیمت آن سعی بر آن دارد که جوانان را به سمت مواد مخدر صنعتی سوق دهد.

وی در ادامه با اشاره به کشف بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در یک ماه اخیر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اعلام داشت: از لحاظ کشفیات شهرستان بم در رتبه دوم استان قرار دارد.

معاون سیاسی فرماندار بم ادامه داد: باید با برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و دادن آموزش به مردم و همچنین آموزش به دانش‌آموزان در کلاس‌های فوق برنامه ذهن جامعه را نسبت به خطرات مواد مخدر آگاه کنیم، چون پیشگیری بهتر از درمان است.

زورونی تصریح کرد: در بم مراکز ترک اعتیاد و سالم‌سازی معتادان متجاهر به اندازه کافی وجود دارد و ما باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.

وی افزود: خوشبختانه تا حالا توانستیم معتادان متجاهر را ساماندهی و به آغوش جامعه بازگردانیم.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب