۹:۲۴:۵۴ - پنج شنبه ۲۰ ارد ۱۳۹۷
سرپرست جهاد کشاورزی فهرج معرفی شد
علی فهرجی به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان فهرج معرفی شد.

به گزارش  نسیم شرق به نقل از خبرگزاری فارس ، ز با حضور حجت‌الاسلام محمد امیری مسؤل بازرسی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان، علی فهرجی به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی فهرج معرفی شد .

حجت‌الاسلام خیرالله ابراهیمی امام جمعه فهرج در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید جهاد کشاورزی فهرج با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: از مسؤولان توقع می‌رفت از ناحیه قدرت صحبت کنند، خارج شدن از برجام تاثیری به انقلاب نمی‌ارد.

وی اظهار داشت: مسیر کشور ما استقامت و ایستادگی در مقابل اهل کفر است و قطعا پیروزی از اسلام و دوست‌داران اهل بیت است.

ابراهیمی با اشاره به معرفی علی فهرجی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی فهرج تصریح کرد: با همکاری و کمک مردم، امیدواریم موفقیت خوبی به دست بیاوریم .

امیر باقری سرپرست فرمانداری فهرج هم با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های مدیر سابق جهاد کشاورزی شهرستان فهرج گفت: تعامل بسیار خوبی با مجموعه مدیریتی شهرستان فهرج وجود داشت و در دو سال گذشته افزایش اعتبارات جهاد کشاورزی گواهی بر این موضوع است.
حجت‌الاسلام محمد امیری مسؤول بازرسی جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به خدمات مدیر سابق جهاد کشاورزی فهرج گفت: ایشان از مدیران پر تلاش کشاورزی بودند و خدمات بسیار خوبی در زمینه اجرای آبیاری تحت فشار و دام انجام دادند.

وی در ادامه خدمت در جهاد کشاورزی را کار مقدس بیان داشت و افزود: خدمت به قشر کشاورز ثواب فراوان دارد.

وی حضور باشکوه مردم، اطاعت از رهبری و ایمان را رمز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد و در بخش دیگری از سخنانش گفت: خدمات بسیار خوبی در این منطقه صورت گرفته است، اما کافی نیست.

امیری خاطرنشان کرد: برای بخش پرورش آبزیان و آبیاری تحت فشار اعتبارات خوبی اختصاص یافته است و برای اجرای آبیاری تحت فشار در یک هکتار ۱۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب