۹:۵۷:۱۰ - شنبه ۱ ارد ۱۳۹۷
نتایج هفته دوم لیگ برتر والیبال کرمان
هفته دوم ليگ برتر استان کرمان، جام شهيد محسن حججي با برتری تیم‌های فولاد سیرجان، فولاد زرند و بیمه ما به کار خود پایان داد.

به گزارش نسیم شرق به نقل از  خبرگزاری فارس ،  در خانه والیبال استان سه دیدار از گروه الف  برگزار شد که از ساعت ۱۵ تیم فولاد سیرجان ایرانیان دومین باخت تیم امید جیرفت را متحمل کرد و در این دیدار نماینده سیرجان موفق شد در سه ست تیم امید جیرفت را شکست بدهد که ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ و در ست دوم ۲۵ بر ۲۰ و ست سوم نیز را ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان برساند.

در دومین بازی این گروه بازی تیم‌های جوانان میثاق رفسنجان و فولاد زرند ایرانیان برگزار شد که فولاد زرند ایرانیان توانست حریف خود را  با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

نماینده زرند موفق شد در ست اول، سوم و چهارم با نتیجه  ۲۴ بر ۲۶ ، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸ بر حریف خود غلبه کند و ست دوم با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به حریف خود واگذار کند.

بازی آخر این گروه با برتری تیم بیمه ما کرمان مقابل هیات والیبال شهربابک به اتمام رسید، بیمه ما بازی اول خود را با نتیجه نزدیک واگذار کرده بود و از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کردند و در آخر موفق شدند سه بر یک حریف خود را شکست بدهند.

بیمه ما کرمان موفق شد در ست‌های اول، دوم و چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر۲۰ و ۲۵ بر ۱۸ مقابل نماینده شهربابک به برتری برسند و ست سوم را با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ واگذار کنند.

در گروه الف دو تیم فولاد زرند ایرانیان و فولاد سیرجان ایرانیان با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارند.

تبليغات
کیمیای شرق تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب